LEERSUM – 50 dienstjaren is al uitzonderlijk, maar het jubileum is werkelijk uniek als dat ook nog eens bij 1 werkgever is. Thijs Meijers tekent voor dit gouden jubileum. Vandaag was hij een halve eeuw werkzaam bij Boomkwekerij Darthuizer in Leersum.
Jubileum
Begonnen als leerling boomkweker en straks geëindigd als vrachtwagenchauffeur zag Meijers veel veranderen en maakte hij drie directiewisselingen mee. Om hem te eren heeft de gemeente Leersum besloten de straat langs het bedrijf naar hem te vernoemen: Thijs Meijersweg. Op de foto overhandigt Darthuizer-directeur Guido Ilsink het straatnaambord.
Boomkwekerij
Boomkwekerij Darthuizer is al sinds 1924 gespecialiseerd in het kweken van een breed assortiment beplanting, speciaal geschikt voor de openbare ruimte. Elk product wordt gekweekt in combinatie met de beste grondsoort: bomen op de Brabantse zandgronden, bosplantsoen in Zundert, vollegrondsteelt in Boskoop, heesters en rozen in containers in Leersum.